o mnie

Wedding Planner

Karolina Domańska

Nazywam się Karolina Domańska i jestem certyfikowanym konsultantem ślubnym. Założyłam agencję ślubną Weddings by Caroline, aby móc spełniać marzenia młodych par o pięknym, wyjątkowym i niezapomnianym ślubie.

Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną, punktualną, mam niezawodną pamięć i jestem zaangażowana w to co robię. To sprawia, że organizacja Waszego pięknego dnia nie przysparza mi żadnych trudności, a wręcz jest nieprawdopodobną przyjemnością.

Moje ciepło, wrażliwość i dobro możecie zobaczyć na każdym kroku naszej współpracy. Będziecie potrzebowali rozmowy niemalże w środku nocy? Nie ma problemu! Z wielką chęcią odpowiem na Wasze wszystkie wątpliwości czy pytania. Możecie się do mnie zwrócić z każdym problemem.

Dlaczego wybrałam ten zawód?

Własna agencja ślubna jest spełnieniem moich marzeń. Jest to zawód, w którym doskonale się odnajduję. Jakie trzy słowa przychodzą mi na myśl, kiedy myślę o swojej pracy?

Kobiecość, delikatność, wrażliwość.

Te określenia opisują ten zawód, moją markę, oraz mnie. Właśnie dlatego zdecydowałam się na otworzenie własnej agencji ślubnej. Kierując się tymi trzema słowami, chciałabym tworzyć dla Was najpiękniejsze śluby.

A prywatnie?

Moja Historia

Jestem szczęśliwą narzeczoną Jakuba. Jesteśmy w trakcie planowania i organizowania ślubu, który odbędzie się za rok.

 

Uwielbiam spędzać czas w domu. To jest miejsce, w którym odpoczywam i w którym czuję się bezpiecznie. Jestem zdecydowanie typem domownika, a na wszystkie imprezy trzeba mnie wyciągać siłą. Choć uwielbiam kontakt z ludźmi, to bardziej cenię sobie wyjście na obiad i rozmowę w „cztery oczy” niż głośną i tłoczną imprezę.

 

W wolnym czasie gotuję, spaceruję, jeżdżę na rowerze i spędzam czas z najbliższymi. To są rzeczy, które mnie relaksują, pozytywnie nastawiają do działania i dają mnóstwo szczęścia i radości.